Price: $80.190
| Material | Iron |
| Occasion | Vacation |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Largo | 16 cm |
| Ancho | 26 cm |
| Altura | 3 cm |
| SKU | sb260411170561865767693 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.